do kasy suma: 0,00 zł

Klasyczny T-shirt

Koszulka dla fizjoterapeuty - ale jaka?

Oczywiście, najważniejsze jest to, że koszulki dla fizjoterapeuty, muszą być wygodne i trwałe. Materiał oddychający, miękki, taki który można założyć bezpośrednio na ciało. Nadruk powinien być czytelny i spełniać swoją rolę przez pełny czas użytkowania koszulki.

Dlatego w swojej ofercie posiadamy koszulki dla fizjoterapeuty wykonane w 100% bawełny. Dodatkowo materiał poddany jest kąpieli silikonowej w celu zapewnienia miękkości. Profesjonalny nadruk jest wykonywany niezawodną metodą termotransferu, przy użyciu najnowocześniejszej technologii produkcji. 

 

Nadruk fizjoterapeuta na piersi i na plecach... nie tylko!

Profesjonalny nadruk fizjoterapeuta wykonujemy na lewej piersi oraz plecach. Dodatkowo jest możliwość wykonania nadruku grupy krwi, flagi Polski na rękawach, lub spersonalizowania koszulki imieniem lub logiem jednostki medycznej. Wszystkie opcje nadruku na koszulce są dostępne z poziomu sklepu. Jeśli jednak chcesz wykonać bardziej skomplikowany nadruk prosimy o kontakt mailowy.

 

Jaki kolor koszulki dla fizjoterapeuty?

W zależności od miejsca pracy, koszulka dla fizjoterapeuty może być innego koloru. Błękitna, chabrowa, lazurowa będzie bardziej pożądana w szpitalu. Natomiast fizjoterapeuta pracujący w prywatnej jednostce medycznej lub w domu opieki może nosić np. koszulkę miętową. Dlatego przygotowaliśmy 15 kolorów koszulek, żeby każdy mógł wybrać kolor odpowiadający jednostce w której pracuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl