do kasy suma: 0,00 zł
Koszulki dla fizjoterapeuty 0

Koszulki dla fizjoterapeuty.

 

Fizjoterapeuta jest osobą wykonującą zawód medyczny. Związane jest to z zakresem czynności jakie realizuje, a które zostały zdobyte podczas pobierania formalnego wykształcenia i praktyk zawodowych.

Fizjoterapeuta zajmuje się przywracaniem sprawności ruchowej osobom poszkodowanym w wypadkach lub chorym.

Pierwszym krokiem, po zapoznaniu się z opinią lekarza, jest zdiagnozowanie możliwości ruchowych pacjenta. Samodzielna diagnoza stanu pacjenta oraz bezpośredni kontakt z przyszłym rehabilitant, wymaga od fizjoterapeuty zbudowania zaufania. Schludny ubiór i odpowiednia kolorystyka w znacznym stopniu poprawia zaufanie do fizjoterapeuty, a czytelny nadruk, w łatwy sposób, pokieruje rehabilitanta do właściwej osoby.

Mimo, że fizjoterapeuta wykonuje również masaże terapeutyczne, jego zawód dalece wykracza poza kompetencje masażysty. Jednak w obydwu przypadkach wygoda wykonywania terapii, leczenia kontuzji, czy rehabilitacji wymaga swobody działania. Bardzo istotne jest nieograniczanie ruchów i trwałość materiału.

Nasze koszulki są wykonane z wysokiej jakości bawełny, która poddana jest dodatkowej obróbce silikonowania. W ofercie posiadamy klasyczne, ponadczasowe t-shirt'y, stylowy model PURE, koszulki polo, koszulki z długim rękawem oraz bluzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skierowaną dla fizjoterapeutów

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl